Admin IPGKDA

Hanya untuk kegunaan Admin Portal IPG Kampus Darulaman sahaja

Admin Login

Admin Login

 



 
Y. BHG. DATIN HJH. NAIMAH BINTI JAAFAR
PENGARAH

pengarah@ipda.edu.my

 

PN. HJH. NOR AZIAN MOHD DARUS
TIMBALAN PENGARAH

timbalan@ipda.edu.my

 

KETUA JABATAN AKADEMIK

En. Rostam Abdul Rahman
Jabatan Kajian Sosial

rostam@ipda.edu.my

Tn Hj Asri bin Md Saman @ Osman
Jabatan Pendidikan Islam dan Moral

asri@ipda.edu.my

       

En. Rosli Wahab
Jabatan Bimbingan dan Kaunseling

rosliwahab@ipda.edu.my

Dr. Ahmad Sobri Shuib
Jabatan Penyelidikan dan Professionalisme

sobri@ipda.edu.my

 
 

En. Zulkifli Mat Isa @ Hashim
Jabatan Pendidikan Khas

zulkifli@ipda.edu.my

En. Ramli Abu Mansor
Jabatan Bahasa

ramli@ipda.edu.my

 
 

Tn. Hj. Mohamad Fauzi Hamid
Jabatan Hal Ehwal Pelajar

fauzi@ipda.edu.my

Dr. Azizah bt Sharkowi
Jabatan Ilmu Pendidikan

azizahs@ipda.edu.my

 
 

Pn. Hjh. Saruvari bt. Badru Duja Khan
Jabatan Sains dan Matematik

saruvari@ipda.edu.my

Dr. Ismail bin Yaakob
Jabatan Pendidikan Jasmani dan Kesihatan

ismail@ipda.edu.my

 
 

En. Hamdan bin Ahmad
Jabatan Pengajian Melayu

hamdan@ipda.edu.my

En. Ahmad Raji bin Harun
Jabatan Media dan Informasi

raji@ipda.edu.my

 
 

Dr. Rahimawati Abd Rahim
Jabatan Kecemerlangan Akademik

rahimawati@ipda.edu.my

Dr. Hjh. Amani Dahaman @ Dahlan
Jabatan Bahasa Arab

amanidahaman@ipda.edu.my

       
       
       
KETUA UNIT
       

Pn. Hjh. Norhayati Md Saad
KU Peperiksaan & Penilaian

norhayatims@ipda.edu.my

Pn. Suzy Suriyaty Sabtu
KU Khidmat Pengurusan

suzysuriyaty@ipda.edu.my

       

Pn. Fazidah Mohamad Noor
KU Pusat Sumber

fazidah@ipda.edu.my


En. Sheridean Zakaria PJK,BKM
KU Unit Latihan Dalam Perkhidmatan

sheridean@ipda.edu.my

       

Tn. Hj. Shah Johan bin Othman
KU Kualiti

shahjohan@ipda.edu.my

En. Khairu Nuzul @ Mohd Khairul Nuzul Hassan
KU Ko Kurikulum

nuzulhassan@ipda.edu.my

       

Ustaz Ahmad Tarmizi bin Abu Bakar
KU Praktikum

tarmizi@ipda.edu.my

Dr. Hj. Zainol Abidin bin Ishak
KU Psikologi & Kaunseling

zainolabidin@ipda.edu.my

       

 

 

 

 

 

sss